Jak naturalnie ujędrnić i powiększyć biust?

Jeśli zastanawiacie się jak to zrobić bez ingerencji chirurga i wydawania ogromnych sum na operację, to istnieję dużo tańsze i bardziej proste rozwiązania. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie jak ujędrnić i powiększyć naturalnie biust. I oczywiście w bezpieczny sposób.

Zanim przejdziemy do sposobów, dzięki którym można powiększyć piersi i nadać ich wymarzony kształt, skupimy się na aspekcie, który zwykle w poradnikach na ten temat jest pomijany. A to wielki błąd, bo ma on ogromne znaczenie właśnie z punktu widzenia z tego kobiecego symbolu atrakcyjności.

Spis treści

  1. Co ma wpływ na wielkość piersi?
  2. Sposoby na ujędrnienie i powiększenie biustu
  3. Ćwiczenia powiększające biust
  4. Zioła ujędrniające i powiększające biust

Co ma wpływ na wielkość piersi?

O ten właśnie aspekt wchodzi. To tak naprawdę trzy rzeczy. Pierwszą z nich jest dieta. Jadłospis bogaty w białko, to zwiększony rozrost tkanki gruczołowej. To ona jest – można powiedzieć – jednym z głównych budulców piersi. Jeśli chodzi o konkretne produkty, to przede wszystkim do menu warto włączyć drób, cielęcinę i ryby. Nie zapominajcie też o jajkach. No i oczywiście produktach pochodzenia mlecznego.

Co ma wpływ na wielkość piersi?

Drugą rzeczą, która ma bezpośredni wpływ na wielkość piersi, są hormony. Im wyższy poziom estrogenów, tym większy są one większe. Trzeci aspekt o którym trzeba wspomnieć to seks. Ma on niestety tylko czasowy wpływ na wielkość piersi. Podczas seksu piersi w związku – między innymi oczywiście – z krążeniem krwi powiększają się.

Natomiast istnieją rozwiązania, które są w stanie ujędrnić biust, czyniąc go bardziej atrakcyjnym. I nie mówimy tutaj o operacji. Jest ona oczywiście rozwiązaniem, ale bardzo drogim.

Sposoby na ujędrnienie i powiększenie biustu

Najpierw kilka słów ogólnie o dostępnych rozwiązaniach. Jest ich co najmniej kilka. Różnią się między sobą sposobem stosowania, kosztami (również tymi związanym z poświęconym czasem). Natomiast łączy je jedno – są bezpieczne. Zebraliśmy wyłącznie te, które są pozbawione skutków ubocznych. Co oczywiście nie oznacza, że można je stosować w sposób nierozsądny. Na przykład niezgodny z informacjami na etykiecie.

Najczęściej polecane sposoby na powiększenie piersi

  • Kremy – bardziej ogólnie preparaty ujędrniające biust. I tutaj bardzo ważna sprawa. Wspominane wyżej bezpieczeństwo gwarantują produkty oparte o naturalne i sprawdzone składniki. Szczególnie takie o działaniu naprężającym i rozciągającym skórę. Sposobu stosowania tego typu kremów wyjaśniać nie trzeba. Ważna jest regularność takiej kuracji.
  • Suplementy – preparaty, które inaczej niż kremy, działają na biust od wewnątrz. Podobnie jak w przypadku tych ostatnich niezwykle ważny jest naturalny skład. Powinny się w nim znajdować najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rośliny powiększające biust. Z nimi zapoznacie się poniżej. W przypadku decyzji o zakupie suplementu ważne są dwie sprawy. Bezpieczny skład i sprawdzony producent. Oraz oczywiście wiarygodny.
  • Masaże – W tym wypadku stosuje się olejki i balsamy. Ich zadaniem jest przede wszystkim ujędrnienie piersi. Mają też wpływ na kształt. Masaż należy wykonywać okrężnymi ruchami, rozpoczynając go od mostka.
  • Ćwiczenia na powiększenie biustu – to kolejny naturalny sposób. Takie ćwiczenia na powiększenie i ujędrnienie piersi można z powodzeniem robić w domu. Wykonywane regularnie mają również pozytywny wpływ na cały organizm. Poprawiają jego kondycję i wydolność. I to im przyjrzymy się w pierwszej kolejności.

Ćwiczenia powiększające biust

Jest ich wiele, ale skupimy się jedynie na najpopularniejszych i przede wszystkim tych najbardziej efektywnych. Pierwszym ćwiczeniem jakie warto wykonać są pompki. Mogą być to te klasyczne, albo też ich zmodyfikowana wersja. Różni się sposobem podparcia nóg. Klasyczne – na palcach, te drugie na kolanach.

Ćwiczenia powiększające biust

Kolejne z ćwiczeniem wymaga ciężarków. Aczkolwiek równie dobrze mogą to być na przykład półlitrowe butelki wypełnione wodą. Należy stanąć w lekkim rozkroku. Ręce z ciężarkami równolegle do powierzchni. Następnie (naprzemiennie lub jednocześnie) zginać je w łokciach. W podobny sposób będzie działać unoszenie rąk z ciężarkami i powrót do pozycji wyjściowej.

Ostatnim ćwiczeniem, które pomoże ujędrnić piersi, jest „przepychanie ściany”. Banalne w wykonaniu. Stańcie przy ścianie w takiej odległości, abyście mogły swobodnie oprzeć na niej dłonie. Następnie starajcie się przepchać ścianę. Cały czas mając wyprostowane ręce. 10 do 15 sekund, a następnie przerwa.

Zioła ujędrniające i powiększające biust

To o nich wspominaliśmy wyżej. Znajdziecie je zarówno w preparatach stosowanych zewnętrznie (kremy, balsamy, olejki), jak i suplementach powiększających biust. Poniższe zestawienie zawiera te najpopularniejsze i najskuteczniejsze.

Nasiona kozieradki

nasiona kozieradki

To najbardziej efektywny składnik wspominanych preparatów. Ekstrakt z nasion kozieradki znajdziecie w najlepszych produktach na powiększenie i ujędrnienie biustu. Z czego to wynika? Nasiona kozieradki zawierają w sobie składnik, który działa jako fitoestrogeny. I to właśnie one odpowiadają za poprawę wyglądu biustu. Wspomagają one również prawidłową pracę gruczołów piersiowych.

Chmiel

chmiel

Ten składnik najczęściej wykorzystywany jest w kremach na powiększenie piersi. Chmiel wspomaga syntezę estrogenów. Ma również pozytywny wpływ na skórę w okolicach piersi. Kolejna sprawa to „pobudzanie” i rozkurczanie mięśni gładkich. To kwestia priorytetowa jeśli zależy Wam na krągłym i atrakcyjnym biuście.

Nagietek lekarski

nagietek lekarski

Tę roślinę spotkacie przede wszystkim pod postacią ekstraktu zarówno w preparatach do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Po pierwsze nagietek dostarcza do organizmu (niezależnie od sposobu stosowania) wiele cennych minerałów i witamin. Po drugie wpływa na zwiększoną syntezę żeńskich hormonów. Efektem jest między innymi powiększenie piersi.

Koper włoski

koper włoski

Niezbyt popularny w naszej kuchni, ale za to grono fanów ma niezwykle oddane. Znalazł on liczne zastosowanie w medycynie naturalnej. Dość powiedzieć, że herbatę z kopru włoskiego (spotkacie go również pod nazwą fenkuł) poleca się między innymi przy łagodnych dolegliwościach układu pokarmowego i na odchudzanie. Jakie niesie za sobą korzyści z perspektywy kobiety chcącej powiększyć w naturalny sposób biust? Koper włoski zawiera w sobie składniki stymulujące syntezę estrogenów.

Wierzbownica

wierzbownica

To roślina, która jest polecana jako rozwiązanie problem dotyczących rozregulowania poziomu hormonów w organizmie. Wierzbownica sama z siebie nie ma wpływu na wielkość biustu. Natomiast zazwyczaj pojawia się w towarzystwie składników, które wpływają na estrogeny. Wierzbownica – można powiedzieć – wspomaga te ostatnie. Dzięki temu działają one bardziej efektywnie.

Oprócz wyżej wymienionych sposobów musicie zwrócić uwagę na wspominaną zresztą wcześniej dietę. Z jednej strony powinny się w niej znaleźć opisane wcześniej produkty zawierające białko. Ale jadłospis po prostu powinien być zdrowy. Czyli „wylatują” z niego wszelkie produkty wysoko przetworzone (chipsy, paluszki, jedzenie do przygotowania „w pięć minut). Zamiast nich powinny być obecne warzywa, produkty zawierające węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze Omega.

I jeszcze jedna sprawa. Radykalne diety i głodówki nie są wskazane,  jeśli zależy Wam na dużym atrakcyjnym biuście. Nie dość,  że wyniszczają one organizm, któremu nie dostarczają ważnych witamin i pierwiastków, to jeszcze mogą mieć wpływ na estrogeny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *